Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności
×

Kwiaciarnia internetowa na sprzedaż

- baza klientów wraz oprogramowaniem tel: 508 099 801

Flora Polska
koszyk: masz 0 przedmiotów pomoc zaloguj się
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery 03-12-2020

Terminy Doręczeń

Terminy doręczeń:


  •  czas dostawy kompozycji kwiatowych wynosi od 2 do 24 godziny w zależności od wybranego terminu dostawy w dni     robocze
  •  czas dostawy prezentów i kwiatów w jednej paczce wynosi 2 dni robocze. Z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
  •  czas dostawy samych prezentów wynosi 1-2 dni robocze w zależności od szybkości pracy firmy kurierskiej. Jeżeli  zależy Ci na dostawie prezentu w wyznaczonym dniu dodaj do zamówienia kwiaty wtedy doręczymy przez naszego kuriera lokalnego a   nie zewnętrznego przewoźnika.
  • Bardzo nam zależy aby podany czas dostawy został zachowany jednak nie zawsze jest to możliwe ze względu na czynniki od nas niezależne np korki, remonty dróg, wypadki, pomyłki firm zewnętrznych itp.


Flora Polska nie realizuje zamówień w święta państwowe.Doręczenie kwiatów w ten sam dzień

Jeżeli chcą Państwo aby kwiaty zostały dostarczone w dniu składania zamówienia, zamówienie musi zostać złożone i opłacone do godziny 15:00 w dni robocze.


Doręczenie kwiatów w sobotę i w niedzielę.

Zamówienia z gwarantowanym terminem doręczenia w sobotę i w niedzielę przyjmowane są do godziny 14:00 w każdy piątek.


Doręczenie kwiatów i upominków w sobotę, niedzielę i poniedziałek.

Zamówienia z gwarantowanym terminem doręczenia w sobotę, niedzielę i poniedziałek przyjmowane są do godziny 12:00 w każdy czwartek.

Doręczenie upominków

Upominki dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienie w dni robocze. Samych upominków nie dostarczamy w sobotę i niedzielę. Podany czas jest przewidywanym czasem dostawy, ale zależy od tego jak szybko kurier doręczy przesyłkę.

design poveride.com

Oprogramowanie sklepów internetowych web-market.pl Terminy Doręczeń